web sitesi


Ada Başkanlarınca kat maliklerinin sitemize üye kaydı yaptırmaları için öneride bulunmak.


ERYAMAN 3. ETAP TOPLU YAPI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI

ETİMESGUT- ANKARA

SAYI     :2022/ 44                                                                                                     29/07/2022

KONU  : 3.Etap web sayfası

                                                       ……………. ADA YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINA

                    Adanızdaki kat malikleri ile Yönetim ve Denetim kurullarının bir kısım bilgilere erişmesi, kontrol ve bilgi edinmenin elektronik ortamda yapılması çoğu işlerimizi kolaylaştırmaktadır.

                  Daha önce de yayın akışında bulunduğu üzere 3.Etap Toplu Yapı Yönetiminin web sayfası güncel ve daha kolay kullanılır hale getirilmiş ve www.eryaman3.com adresiyle hizmetinize sunulmuş bulunmaktadır.

                 Web sayfasına (siteye) üye olmaksızın giriş yapanlar ; Mevzuat, Yönetim-İletişim ve Kroki üzerinde gösterilen ada bilgilerine erişebileceklerdir.

                 İlk defa üye olmak isteyen kat maliklerimiz  ise sayfanın YENİ ÜYELİK kayıt formunu dolduracak,”ben robot değilim”  hatırlatmasını çek edip “kaydet butonuna basmakla işlemlerini tamamlamış olacaklardır. Üye olmak isteyen kişinin Toplu Yapı Yönetimince bilgileri kontrol edilip, onaylandıktan sonra kullanıcı üye olarak giriş yapabilecek; Adaya ilişkin ve diğer duyurular, Ada Başkanları ile yönetim ve denetim kurullarını, tahsilat bilgilerini (bölüme ait tahsilatlar) ı görebilecek, ayrıca kullanıcı ada başkanı ise başkaca bir işleme gerek kalmadan mükerrer kullanıcı listesini, adaya ait aylık tüm ödeme bilgilerini görebildiği gibi adasının kat maliklerinin görmesini istediği yeni duyurularını “yeni duyuru ekle”  kısmında yayımlayabileceklerdir.

                  Daha önce üyelik kaydı bulunanlar bu sitede de girişlerini yapabilecekler, şifresini herhangi bir sebeple unutmuş yada kullanamamış kat malikleri ise üye girişi kısmına e-posta adresini girecek ve “şifremi unuttum” linkine basarak akabinde kendi e-postasına gelecek olan  mesajdaki şifre yenileme işlemini tamamladıklarında normal olarak giriş işlemini yapabileceklerdir. Ayrıca ada başkanları kullanıcı listesinde görünen ancak kat maliki vasfını kaybetmiş, adadan ayrılmış bulunanları “ pasif” hale getirebileceklerdir.

                 Kayıtlarımızın tetkikinde ; (18) adanın başkanı, ada başkanı sıfatıyla işlem yapabilecek durumda olup, yeni üyeliğini tamamlamış olanlardan “ada başkanı” yetkisini kullanabilmeleri Yönetimimiz onayından sonra gerçekleşebilecektir.

                 Yazımızı alan sayın Ada Başkanlarımız web sitesinin yayın akışına girdiğini uygun iletişim vasıtalarıyla kat maliklerine duyuracak/bildirecek, gerek ada başkanları gerekse diğer kat malikleri konu hakkında tereddütlerini veya isteklerini belirtebilmek için info@eryaman3.com e-posta adresine e-posta yazabilecek, ayrıca yine aynı yerden iletişimi sağlayacak olan web sayfasının sağ üst kısmında bulunan “iletişim” linkinden iletişim formunu doldurup “gönder” butonuna basarak gelecek olan bilgi ile istifade etmiş olacaklardır. Ayrıca kat maliklerimizin tamamını alakadar eden bir husus ise aidat sorgulama kısmıdır; kişi borcunu sorguladığında içinde bulunduğu ayın aidatını ödemiş olsun veya olmasın o ay dahil olmak üzere toplam borcunu sabitlenmiş halde görebileceklerdir.(her ayın 1. günü itibariyle)

                Bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

 

                                                                                                                                                 Mehmet Akın ÖZBA

                                                                                                                                                             (imza)

                                                                                                                                           Eryaman 3. Etap                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  TYY.  Kurulu Başkan V.

 

 

Dağıtım : Ada Yönetim Kurulu Başkanlıklarına-etabımız kamu birimlerine


- 30.05.2023 tarihine kadar yayımlanacaktır.

- 29.07.2022 tarihinde mehmet akin özba tarafından oluşturuldu.

- 29.07.2022 tarihinde mustafa kaya tarafından onaylandı.